Przekazanie władzy

Zgodnie z zasadami rotariańskimi i tradycją w Rotary Club Gorzów Wielkopolski dokonało się przekazanie służby prezydenckiej. Prezydent Krystyna Baj-Pawluk po trudnym pandemiczno-wojennym roku intensywnej pracy przekazała łańcuch prezydencki i dzwon – symbole władzy - nowej prezydent, Dorocie Kraciuk.

Uroczystość odbyła się w dniu 28 czerwca 2022 r. w Zespole Willowo - Ogrodowym Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. Wzięli w niej udział członkowie klubu wraz z rodzinami oraz zaproszeni goście. Szczególne podziękowania za podkreślenie wagi tego wydarzenia kierujemy do naszych rotariańskich przyjaciół z RC Bad Saarow i RC Schwedt w Niemczech oraz z RC Zielona Góra.

Serdecznie dziękujemy również uzdolnionym muzycznie artystom: Kasi Szwarc i Tymonowi Zalewskiemu, uczniom Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. za uświetnienie tej ważnej chwili koncertem.

Prezydent w kadencji 2021/2022 - Krystynie - bardzo dziękujemy za ogrom włożonej pracy oraz za zakończenie swojej prezydentury rekordowym wynikiem pozyskanych środków finansowych i zrealizowanych przez klub projektów.

Dorocie, prezydent RC Gorzów Wlkp. w kadencji 2022/2023, życzymy jeszcze większych sukcesów i nieustającej energii do działania.