Integracja klubowa

Nieustannie dbamy o dobre relacje w naszym klubowym zespole, dlatego tak ważna jest dla nas integracja, w której uczestniczą wszyscy członkowie naszego klubu, ich rodziny, przyjaciele oraz członkowie klubów zaprzyjaźnionych.

Do naszej tradycji należy już organizowanie wycieczek krajoznawczych, w których biorą udział nie tylko nasi członkowie, ale również nasi przyjaciele i partnerzy z innych klubów, w tym klubów niemieckich z Bad Saarow, czy Springe. My też uczestniczymy w wycieczkach naszych niemieckich przyjaciół. 

Nie wyobrażamy sobie grudnia bez wspólnego spotkania świątecznego, spędzonego przy stole nakrytym białym obrusem, na którym zagości barszcz, pierogi i kawałek karpia. Wspólne kolędowanie i wysłuchanie wigilijnej przypowieści to już nasza tradycja. 

Okres wakacyjny, kiedy zawieszone są nasze wtorkowe zebrania, to czas wspólnego grillowania, rozmów i spędzania czasu na świeżym powietrzu z całymi klubowymi rodzinami. Nasze wakacyjne sobotnie spotkania to czas na załatwienie bieżących spraw klubu, ale też poznanie się bliżej i nawiązanie przyjaźni. 

Powered by Quick.Cms // Designed by TRC