Zostań członkiem klubu

Chciałbyś/chciałabyś do nas dołączyć? Razem możemy osiągnąć więcej!

Kluby Rotary są na całym świecie - złożone ze wspaniałych ludzi, którzy dzielą wspólną pasję pomagania i służenia innym oraz rozwijają przyjaźnie.

Dołączając do naszej społeczności staniesz się Rotarianinem, połączysz się z ludźmi o ugruntowanej wiedzy i stażu zawodowym. Podczas naszych cotygodniowych spotkań będziesz mógł/mogła :

• analizować potrzeby lokalnej społeczności
  • wykorzystać swoje umiejętności i atuty
  • poznawać nowych ludzi i nawiązywać międzynarodowe przyjaźnie

Członkiem klubu można zostać wyłącznie poprzez zaproszenie - nie można się do niego zapisać.

Zgodnie z przyjętym założeniem żaden klub nie prowadzi powszechnego naboru. Dlatego radzimy najpierw skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. To doskonały sposób by nas bliżej poznać i zaangażować się we wspólne działania.

Rotary łączy ludzi wszystkich kontynentów, kultur, religii i zawodów - to jest nasza najmocniejsza strona! Nasze różnorodne horyzonty pomagają nam zobaczyć potrzeby innych ludzi dużo wyraźniej i pomagają rozwiązywać je wśród potrzebujących na całym świecie.

Rotarianami zostają osoby gotowe działać na rzecz drugiego człowieka, ponad własną korzyść.