Ważne spotkanie

W dniu 21 marca 2011 roku w cotygodniowym zebraniu naszego Klubu wzięli udział przedstawiciele RC Springe tj. Henrich Dreyer,Horst Calilies, Karl Friedrich Hahn oraz przedstawiciel RC Bad Saarow Wolfgang Haag ( wszyscy z Niemiec ).Na prośbę RC Springe nasz Klub przedstawił przygotowywany projekt zakupu osobowego busa dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gorzowie Wlkp.Przedtawiciel RC Bad Saarow Wolfgang Haag zadeklarował od siebie wpłatę na specjalne konto 5000.00 zł. Zapewnił przy tym, że Jego Klub również dokona wpłaty na ten cel. Prezydent RC Springe Karl Hahn zadeklarował wpłatę 3000.00 euro. W toku dalszej dyskusji RC Springe przedstawił plan organizacji wycieczki w dniach 17 - 19 czerwca br. do Hanoveru i Hamburga. Nasz Klub powiadomił Gości o przygotowaniach do wspólnej wycieczki w Polsce ( Lublin, Zamość, Kozłówka, Łańcut, Łódż ) w roku przyszłym.Rozmawiano również o planach RC Springe zorganizowania spotkania-konferencji dotyczącej zagadnień współpracy i sąsiedztwa krajów Unii Europejskiej z udziałem klubów z Polski,Niemiec, Danii oraz eurodeputuwanych z tych państw.