STYPENDYSTA KLUBU KAJETAN BIELICKI

Takiego mamy fantastycznego stypendystę!!!

„Kajetan Bielicki roku szkolnym 2018/19 –jako uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie, dał się poznać jako osoba o wyjątkowych pasjach i skonkretyzowanych planach naukowych. Niesłabnące zainteresowania biologią potwierdza osiąganymi wynikami. W wyniku rocznej klasyfikacji uzyskał z tego przedmiotu średnią 6,0. Równie wysoką średnią ocen 5,73 uzyskał w wyniku rocznej klasyfikacji. Zainteresowania biologiczne rozszerza o spektrum biochemiczne. W obecnym roku szkolnym uzyskał tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie oraz tytuł laureata Konkursu Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu. Postaci wielkich Polaków – patronów 2018. Pod hasłem „Patriotyzm wczoraj i dziś”.

Jego wyniki naukowe, dążność do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz zaangażowanie w pracę na rzecz klasy i szkoły zostały nagrodzone Stypendium Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz nagrodą dyrektora szkoły. Jest nominowany do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Obecnie Kajetan jest uczniem klasy pierwszej Liceum Skłodowskiej. Podczas swojego pobytu w Liceum Skłodowskiej dał się poznać jako osoba niezwykle utalentowana i pracowita o wysokim poziomie motywacji. Wykazuje predyspozycje do samodzielnego rozwoju, wykazując się kreatywnością w dążeniu do wyznaczonych celów oraz dojrzałością emocjonalno-społeczną. Został zakwalifikowany do udziału w projektach: Uniwersytetu Adama Mickiewicza „ Uniwersytet Młodego Odkrywcy” oraz Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego –„ Medycyna w liceum”.

Kajetan propaguje swoje zainteresowania zoologiczne prowadząc lekcje podczas których prezentuje stawonogi z własnej hodowli.

Jestem przekonana że dojrzałość i odpowiedzialność cechująca Kajetana, pozwolą mu doskonale spełniać rolę przyszłego dociekliwego, asertywnego i zaangażowanego studenta i przyszłego pracownika naukowego.

Sukcesy naukowe w żadnym stopniu nie zmieniły jego samooceny jak i relacji z otoczeniem. Kajetan jest ceniony zarówno przez nauczycieli, jak i rówieśników. Znany jest ze swojej asertywności, którą łączy z niebywałą empatią i otwarciem na drugiego człowieka. Jest osobą, której warto pomagać w osiąganiu zamierzonych przez niego celów.”

Nauczyciel biologii, profesor oświaty

Grażyna Szczepańska