• X Bal Charytatywny 1.03.2019
 • Wydarzenia
 • Kontakt

  Gorzowski Klub Rotariański
  Dystrykt: D-2231
  Nr klubu: 31846

  ul. Orląt Lwowskich 3
  66-400 Gorzów Wlkp.
  tel. +48 600 183 595

 • Spotkania Klubu Rotary Gorzów

  Każdy wtorek w Hotelu Qubus
  ul. Orląt Lwowskich 3
  o godzinie 19.00

 • Najnowsze
  • Gorzowski Klub Rotariański postanowił uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, przez posadzenie drzewa na Skwerze Wolności nieopodal pomnika Józefa Piłsudskiego.

  • Nasza studentka wymiany Skyler Brill obchodziła 19 grudnia 18 urodziny. Było tradycyjne 100 lat, był tort, balony, prezenty i przepiękne życzenia.

   Happy Birthday Skyler!!!

  • Julia Borowczyk z Rotary Club Gorzów Wielkopolski przebywała na rocznej wymianie w roku 2016-17 w USA.

   Ukończyła High School (dyplom z wyróżnieniem) i  otrzymała złotą odznakę oraz przynależność do National Honor Society.

  • Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli firmy ABC Czepczyński, która oprócz swojej działalności statutowej, zajmuje się także edukowaniem przedszkolaków w dziedzinie ekonomii.

  • We współpracy z Fundacją DKMS przeprowadziliśmy akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

  • W dniach 12-14 maja 2017r. miało miejsce w Bydgoszczy spotkanie informacyjne dla młodzieży wyjeżdzającej na długoterminowa wymianę. W spotkaniu wzięli udział również rodzice uczniów. Nie do przecenienia jest waga informacji i szkolenia jakie uzyskali uczestnicy. Mieli okazje również spotkać sie z młodzieżą, która podzieliła sie doswiadczeniami z poprzednich lat wymiany. Nasz klub reprezentowai: Kasia Śliwińska oraz Jakub Kraciuk z rodzicami.

  • Przyjęliśmy do klubu trzy osoby. Są to reprezentanci Fundacji CFF (Czepczyński Family Foundation) z Międzychodu. Katarzyna Jacheć-Muzyka, Justyna Potomska i Damian Kupczyk – fantastyczne osobowości, młodzi, pełni energii i inwencji.

STYPENDYSTA KLUBU KAJETAN BIELICKI

Takiego mamy fantastycznego stypendystę!!!

„Kajetan Bielicki roku szkolnym 2018/19 –jako uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie, dał się poznać jako osoba o wyjątkowych pasjach i skonkretyzowanych planach naukowych. Niesłabnące zainteresowania biologią potwierdza osiąganymi wynikami. W wyniku rocznej klasyfikacji uzyskał z tego przedmiotu średnią 6,0. Równie wysoką średnią ocen 5,73 uzyskał w wyniku rocznej klasyfikacji. Zainteresowania biologiczne rozszerza o spektrum biochemiczne. W obecnym roku szkolnym uzyskał tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie oraz tytuł laureata Konkursu Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu. Postaci wielkich Polaków – patronów 2018. Pod hasłem „Patriotyzm wczoraj i dziś”.

Jego wyniki naukowe, dążność do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz zaangażowanie w pracę na rzecz klasy i szkoły zostały nagrodzone Stypendium Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz nagrodą dyrektora szkoły. Jest nominowany do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Obecnie Kajetan jest uczniem klasy pierwszej Liceum Skłodowskiej. Podczas swojego pobytu w Liceum Skłodowskiej dał się poznać jako osoba niezwykle utalentowana i pracowita o wysokim poziomie motywacji. Wykazuje predyspozycje do samodzielnego rozwoju, wykazując się kreatywnością w dążeniu do wyznaczonych celów oraz dojrzałością emocjonalno-społeczną. Został zakwalifikowany do udziału w projektach: Uniwersytetu Adama Mickiewicza „ Uniwersytet Młodego Odkrywcy” oraz Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego –„ Medycyna w liceum”.

Kajetan propaguje swoje zainteresowania zoologiczne prowadząc lekcje podczas których prezentuje stawonogi z własnej hodowli.

Jestem przekonana że dojrzałość i odpowiedzialność cechująca Kajetana, pozwolą mu doskonale spełniać rolę przyszłego dociekliwego, asertywnego i zaangażowanego studenta i przyszłego pracownika naukowego.

Sukcesy naukowe w żadnym stopniu nie zmieniły jego samooceny jak i relacji z otoczeniem. Kajetan jest ceniony zarówno przez nauczycieli, jak i rówieśników. Znany jest ze swojej asertywności, którą łączy z niebywałą empatią i otwarciem na drugiego człowieka. Jest osobą, której warto pomagać w osiąganiu zamierzonych przez niego celów.”

Nauczyciel biologii, profesor oświaty

Grażyna Szczepańska

Jeszcze więcej o Kajetanie >>

Powered by Quick.Cms // Designed by TRC