Słowianka

W dniu 6 grudnia 2012 roku, na terenie lodowiska Centrum Sportowo-Rekreacyjnego "SŁOWIANKA"w Gorzowie Wlkp, odbył się XII Meeting Olimpiad Specjalnych w Łyzwiarstwie Szybkim na lodzie.

Organizatorami zawodów byli:
-Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska-Lubuskie
-Stowarzyszenie przy Zespole Kształcenia Specjalnego Nr 1 w Gorzowie Wlkp
-Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp
-Centrum Sportowo-Rekreacyjne "SŁOWIANKA" W meetingu wzięłły udział ośrodki opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi z całego województwa lubuskiego. Reprezentowany był również ośrodek z Seelow, z Niemiec. Gorzowski Klub Rotariański kolejny raz jest obecny na tej imprezie . Wspomagamy symbolicznie organizatorów kupując tym razem słodycze czekoladowe dla wszystkich startujących w zawodach.
Mieliśmy przyjemność bezpośrednio uczestniczyć w uroczystości wręczenia medali zwycięzcom poszczególnych konkurencji. Wykonaliśmy szereg zdjęć, które przekazaliśmy organizatorom

W.Wyderko Wojtek Wyderko