Pomoc dla Rotary

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere,

Musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie.

Nieustająco czerpiemy inspirację do pracy społecznej z tej złotej myśli Seneki. Działając w organizacji Rotary International, służymy idei promowania zachowań etycznych w biznesie dla naszego wspólnego dobra oraz uczciwości i przejrzystości życia gospodarczego. Jako Rotarianinie od początku naszej działalności promujemy również ideę służby ponad własnymi interesami ("Service Above Self") tak potrzebnej w dzisiejszej Polsce...

A Ty możesz nam w tym pomoc wpłacając drobny grosz na jaki pozwala Ci serce i możliwości - zbieramy każdy pieniądz na pomoc dla niepełnosprawnych, w naszym obszarze działania Jest to nasz stały program który realizujemy co rok od szeregu lat..

Rachunek pomocniczy (tzw. subkonto naszego rachunku klubowego) nr GBWCPLPP PL 88 8363 0004 0052 4652 2000 0002

Możesz wpłacić na różne sposoby

• SMS Wyślij bezpłatnego SMS-a pod numer 8088 w treści wpisując numer swojego znajomego, który tak jak Ty ma telefon na kartę w Orange. Możesz też wpisać kwotę, jaką chcesz od niego otrzymać (np. 50 501XXXXXX).
  • Karty kredytowe Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne, a liczba sklepów akceptujących karty kredytowe stale wzrasta.
  • Telefon komórkowy Usługa płatności telefonem komórkowym to innowacyjny kanał płatniczy, w którym zapłata odbywa się za pomocą telefonu komórkowego. Od pozostałych metod płatności komórkowych różni się tym, że wykorzystuje jedynie aparat telefoniczny, natomiast rozliczenia nie są dodawane do rachunku telekomunikacyjnego.
  • Telefon stacjonarny Serwisom internetowym oferującym dostęp do usług za pomocą kodów, proponujemy rozwiązanie o nazwie Pay Per Call. Państwa Klienci mogą teraz zadzwonić na specjalny numer 0-704-xxx-xxx. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość skorzystania ze zwykłego telefonu stacjonarnego

Przykład jak my działamy ( treść Sekretarza):

W dniu 21 marca 2011 roku w cotygodniowym zebraniu naszego Klubu wzięli udział przedstawiciele RC Springe tj. Henrich Dreyer,Horst Calilies, Karl Friedrich Hahn oraz przedstawiciel RC Bad Saarow Wolfgang Haag ( wszyscy z Niemiec ). Na prośbę RC Springe nasz Klub przedstawił przygotowywany projekt zakupu osobowego busa dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem UmysłowymNasz Klub powiadomił Gości o przygotowaniach do wspólnej wycieczki w Polsce ( Lublin, Zamość, Kozłówka, Łańcut, Łódż ) w roku przyszłym. Rozmawiano również o planach RC Springe zorganizowania spotkania-konferencji dotyczącej zagadnień współpracy i sąsiedztwa krajów Unii Europejskiej z udziałem klubów z Polski,Niemiec, Danii oraz eurodeputuwanych z tych państw.