• Mamy sympatyczną tradycję corocznych spotkań z przyjaciółmi z klubów niemieckich w Springe i Bad Saarow. W tym roku organizatorem spotkania był RC Springe. Pojechaliśmy silną grupą, aby rozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach, poznawać nowych przyjaciół, zwiedzać miasto i rezerwat przyrody. ...

• Z host mamą – odbiór z lotniska w Bangkoku
    •  Prezydent Tomasz Paluch energicznie zachęca do działania. Omawiamy plan pracy na najbliższe tygodnie.

• Winston Churchill powiedział: „We make a living by what we get, but we make a life by what we give”. W wolnym tłumaczeniu: „Żyjemy dzięki temu, co dostajemy, ale prawdziwy sens życia odnajdujemy dzieląc się z innymi”.

• 28 czerwca 2017r. miało miejsce uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w naszym Klubie. Swoją kadencje zakończył Prezydent Bogdan Borowczyk i przekazał władzę nowemu Prezydentowi Tomaszowi Paluchowi

•  7 listopada 2017r. na zwołanym przez nasz klub RC Gorzów Wlkp. walnym zebraniu przyjęliśmy Annę Borowczyk na Honorowego członka naszego klubu.

Ania artysta plastyk- grafik, studiowała na ASP we Wrocławiu. Mieszka i tworzy w Gorzowie Wlkp. Wspólnie z małżonkiem Bogdanem Borowczykiem zajmują się poligrafią, wykonywaniem plakiet pamiątkowych, autorskich upominków, nadrukami fotograficznymi na różnych materiałach.

Prace Ani sprzedawane na aukcjach RC Gorzów Wlkp. wspierają działalność charytatywną naszego klubu.

• Konferencja Dystryktu 2231

W inowrocławiu odbyła się w dnaich 23-25 czerwca 2017r.  Konferencja Dystryktu 2231.
  • O nas w lokalnej stacji telewizyjnej Teletop.

2 czerwca 2017 reprezentantka naszego klubu Krystyna Baj-Pawluk miała okazję przedstawić klub rotariański - RC Gorzów, nasze rotariańskie zasady oraz działanie klubu w telewizji lokalnej Teletop.

Wywiad przeprowadziła Krystyna Sibińska.

Zachęcamy do obejrzenia programu na stronie internetowej Teletopu: GORZOWSKI BOHATER Krystyna Baj-Pawluk, Rotary Club.

• Bydgoszcz. Krótka relacja ze spotkania informacyjnego dla młodzieży wyjeżdzającej na długoterminowa wymianę.

W dniach 12-14 maja 2017r. miało miejsce w Bydgoszczy spotkanie informacyjne dla młodzieży wyjeżdzającej na długoterminowa wymianę. W spotkaniu wzięli udział również rodzice uczniów. Nie do przecenienia jest waga informacji i szkolenia jakie uzyskali uczestnicy. Mieli okazje również spotkać sie z młodzieżą, która podzieliła sie doswiadczeniami z poprzednich lat wymiany. Nasz klub reprezentowai: Kasia Śliwińska oraz Jakub Kraciuk z rodzicami.

• Z host mamą – odbiór z lotniska w Bangkoku

Wiktor Kozyra - informacje z wymiany RYE- TAJLANDIA

• Statuetka Sukces 2016 wręczona

11 kwietnia 2017r., wręczenie Statuetki SUKCES 2016 ufundowanej przez Klub Rotariański Gorzów Wlkp. Klub Rotariański  w Gorzowie Wielkopolskim przyznaje corocznie statuetkę SUKCES osobie z naszego regionu, która osiągnęła sukces w swojej specjalności: w kulturze, sztuce, sporcie czy przedsiębiorczości,. Laureatami Statuetki SUKCES za 2016 rok zostali Państwo Maria i Krzysztof Szupilukowie.