• Mamy sympatyczną tradycję corocznych spotkań z przyjaciółmi z klubów niemieckich w Springe i Bad Saarow. W tym roku organizatorem spotkania był RC Springe. Pojechaliśmy silną grupą, aby rozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach, poznawać nowych przyjaciół, zwiedzać miasto i rezerwat przyrody. ...

• Z host mamą – odbiór z lotniska w Bangkoku
    •  Prezydent Tomasz Paluch energicznie zachęca do działania. Omawiamy plan pracy na najbliższe tygodnie.

• Winston Churchill powiedział: „We make a living by what we get, but we make a life by what we give”. W wolnym tłumaczeniu: „Żyjemy dzięki temu, co dostajemy, ale prawdziwy sens życia odnajdujemy dzieląc się z innymi”.

• 28 czerwca 2017r. miało miejsce uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w naszym Klubie. Swoją kadencje zakończył Prezydent Bogdan Borowczyk i przekazał władzę nowemu Prezydentowi Tomaszowi Paluchowi

•  7 listopada 2017r. na zwołanym przez nasz klub RC Gorzów Wlkp. walnym zebraniu przyjęliśmy Annę Borowczyk na Honorowego członka naszego klubu.

Ania artysta plastyk- grafik, studiowała na ASP we Wrocławiu. Mieszka i tworzy w Gorzowie Wlkp. Wspólnie z małżonkiem Bogdanem Borowczykiem zajmują się poligrafią, wykonywaniem plakiet pamiątkowych, autorskich upominków, nadrukami fotograficznymi na różnych materiałach.

Prace Ani sprzedawane na aukcjach RC Gorzów Wlkp. wspierają działalność charytatywną naszego klubu.

• Stypendium dla wyróżniającego się ucznia gorzowskiej szkoły średniej

Klub Rotary Gorzów Wlkp. postanowił ufundować roczne stypendium dla wyróżniającego się ucznia gorzowskiej szkoły średniej. W tym roku stypendystą został Michał Owczarek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Michał to świetny uczeń, człowiek o bardzo szerokich zainteresowaniach i horyzontach. Na spotkaniu w klubie swoimi wypowiedziami i dojrzałością poglądów potwierdził, ze dokonaliśmy dobrego wyboru. Powodzenia Michale w realizacji marzeń!

• Wróciliśmy do intensywnej pracy w Klubie Gorzów Wlkp. po wakacyjnym relaksie.

• A year of American memories

Julia Borowczyk z Rotary Club Gorzów Wielkopolski przebywała na rocznej wymianie w roku 2016-17 w USA.

• WERNISAŻ

W gorzowskim Spichlerzu spotkali sie 30 czerwca na wernisażu wielbiciele sztuki, aby podziwiać obrazy Jerzego Zgorzałka.
  • Zmiana Władzy Klubowej na lata 2017/2018