• Mamy sympatyczną tradycję corocznych spotkań z przyjaciółmi z klubów niemieckich w Springe i Bad Saarow. W tym roku organizatorem spotkania był RC Springe. Pojechaliśmy silną grupą, aby rozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach, poznawać nowych przyjaciół, zwiedzać miasto i rezerwat przyrody. ...

• Z host mamą – odbiór z lotniska w Bangkoku
    •  Prezydent Tomasz Paluch energicznie zachęca do działania. Omawiamy plan pracy na najbliższe tygodnie.

• Winston Churchill powiedział: „We make a living by what we get, but we make a life by what we give”. W wolnym tłumaczeniu: „Żyjemy dzięki temu, co dostajemy, ale prawdziwy sens życia odnajdujemy dzieląc się z innymi”.

• 28 czerwca 2017r. miało miejsce uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w naszym Klubie. Swoją kadencje zakończył Prezydent Bogdan Borowczyk i przekazał władzę nowemu Prezydentowi Tomaszowi Paluchowi

•  7 listopada 2017r. na zwołanym przez nasz klub RC Gorzów Wlkp. walnym zebraniu przyjęliśmy Annę Borowczyk na Honorowego członka naszego klubu.

Ania artysta plastyk- grafik, studiowała na ASP we Wrocławiu. Mieszka i tworzy w Gorzowie Wlkp. Wspólnie z małżonkiem Bogdanem Borowczykiem zajmują się poligrafią, wykonywaniem plakiet pamiątkowych, autorskich upominków, nadrukami fotograficznymi na różnych materiałach.

Prace Ani sprzedawane na aukcjach RC Gorzów Wlkp. wspierają działalność charytatywną naszego klubu.

• Jubileusz XX lecia naszego KLUBU

Idea założenia Klubu Rotariańskiego w Gorzowie zrodziła się 20 lat temu i wówczas nikt jeszcze nie wiedział, jak potoczą się losy nas wszystkich, jak nasza działalność się rozwinie i czy w ogóle się rozwinie. Chcieliśmy pomagać. Chcieliśmy wykorzystać nasz potencjał i pomagać potrzebującym.

• Przekazanie listów do Archiwum Państwowego w Gorzowie Wlkp.

Klub Rotary w Gorzowie Wlkp. przekazał w dniu 11 października 2016r, do Archiwum Państwowego w Gorzowie Wlkp., listy otrzymane od zaprzyjaźnionego Klubu Rotary ze Springe koło Hanoweru w Niemczech.

Prywatne listy, zostały napisane 100 lat temu przez mieszkańców ówczesnego Landsberga, czyli obecnie Gorzowa, do członków rodziny z Niemiec. Umowę przekazania listów podpisali dyrektor Archiwum dr hab. Dariusz Rymar i przedstawiciele RC Gorzów Wlkp.

• Gorzów Wielkopolski zachwyca ludźmi i widokami

Jakże miło czytać relacje koleżanki Magdaleny Sitek  z Rotary Club Kielce